منو

کلاس آنلاین دانشگاه روزبهان بر پایه نرم افزار Adobe Connect

                                                                                       به نام خدا
کلاس آنلاین دانشگاه روزبهان بر پایه نرم افزار Adobe connect بر روی Data center دانشگاه راه اندازی گردید و اولین جلسه کلاس آنلاین روز شنبه مورخ 1399/01/23 برگزار گردید.
دانشجویان محترم لطفا جهت حضور در کلاس های آنلاین موارد ذیل را مدنظر قرار دهید.
۱- ورود به کلاس های آنلاین حداکثر ۱۰ دقیقه قبل از زمان شروع آن امکانپذیر می باشد.در صورت عدم شرکت در کلاس ، دانشجویان میتوانند از فایل ضبط شده آن کلاس که لینک مربوطه آن در سایت Roudemy و در همان کلاس قرار گرفته استفاده نمایند. 
۲- بهتر است از مرورگر Internet Explorer یا Firefox استفاده کنید. همچنین سایر پیش نیازهای نرم افزاری در صفحه آغازین سایت Roudemy جهت دانلود و نصب اطلاع رسانی شده است.
۳- ورود به سامانه آموزش الکترونیکی Roudemy از طریق یکی از آدرس های زیر:
الف: سایت Roudemy با آی پی 78.38.80.244
ب: آدرس اینترنتی http://lms.rouzbahan.ac.ir 
ج: بخش آموزش الکترونیکی در وب سایت دانشگاه
۴- وارد سایت Roudemy شوید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را به منظور ورود به سامانه آموزش الکترونیکی وارد نمایید. (نام کاربری و رمز عبور برای اولین بار هردو شماره دانشجویی می باشد)
۵- پس از ورود به سایت آموزش الکترونیکی، درس مورد نظر خود را انتخاب و وارد آن شوید. در قسمت موضوعات و محتوای درس که بر روی صفحه می بینید و همچنین در قسمت تالار اعلانات درس (یا اطلاعیه ها و اخبار درس) لینک مورد نیاز جهت ورود به کلاس آنلاین در دسترس شما قرار داده می شود. به طور مثال http://78.38.80.247/md که با کلیک بر روی آن می توانید وارد کلاس آنلاین درس شوید.
چنانچه پیامی مبنی بر بلاک نمودن محتوای کلاس آنلاین از مرورگر شما داده شد آنرا لغو و استفاده از این محتوا را تایید نمایید.
۶- در زمان ورود به کلاس آنلاین به طور پیش فرض گزینه Enter as a Guest ظاهر میشود، کافیست بدون تغییر ، تنها نام خود را به صورت انگلیسی تایپ نموده و کلید Enter Room را بزنید.
“ملاک انتخاب واحد دانشجو صرفا پورتال دانشجویی سما است”
بنابراین در صورتی که درس موجود در پورتال دانشجویی سما در سامانه آموزش الکترونیکی وجود نداشته باشد یا درسی در “حذف و اضافه” حذف کرده اید اما در سامانه آموزش الکترونیکی دیده می شود، مراتب را برای اصلاح، به کارشناسان مربوطه از طریق ایمیل اطلاع دهید.
واحد Roudemy