بدون مجموعه

     به اطلاع دانشجویان محترم موسسه می­رساند که با توجه به سیاستهای جدید صندوق رفاه و وزارت علوم به منظور بهره­مندی دانشجویان از وام دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397، شرایط اخذ وام دانشجویی به شرح ذیل اعلام می گردد.

سوگ فقدان پسر صبر الهی را میطلبد، ما را در این غم سترگ و جانکاه شریک بدانید .

آموزش نیروهای داوطلب و جوان  در ارائه خدمات رایگان و داوطلبانه جمعیت هلال احمر

عدم پاسخ گویی بخش فارغ التحصیلان در بازه زمانی 1395/10/11 لغایت 1395/10/23

 قابل توجه کلیه دانشجویانی که در ترم 962 دروس تربیت بدنی 1 و ورزش1 را با جناب آقای میرعبداله طهرآموزی اخذ نموده اند و در تاریخ 1397/02/30 به هر دلیلی در امتحان اولیه ایشان نتوانستند شرکت نمایند می رساند، امتحان پایان ترم آنها روز سه شنبه مورخ 1397/03/08 ساعت 16 عصر در سالن آمفی تئاتر برگزار می گردد.

دانشجویان گرامی خواهشمند است نکات زیر را به منظور برگزاری هر چه بهتر امتحانات پایان نیمسال مدنظر قرار دهید.

مؤسسه آموزش عالی رایانه ای تهران با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری دوره های آموزش آزاد با ارائه گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم نموده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت rayanee.ac.ir مراجعه نمایند.

 

دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاد دانشگاهی، چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی را در تاریخ 6-5 اردیبهشت 1397 با حمایت IEEE برگزار می کند.

وب سایت: http://icwr2018.usc.ac.ir

 

دومین همایش ملی مرکز داده: زیرساخت و سرویس‌ها به عنوان مهمترین گردهمایی علمی و کاربردی در حوزه های تحت پوشش همایش با حضور سخنرانان بنام این رشته از معتبرترین دانشگاه های خارج از کشور در تاریخ 10 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1397 به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار خواهد گردید.

وبگاه همایش: http://dc-conf.ir

 

 

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

feed-image rss