منو

اطلاعیه های عمومی

اطلاعیه مهم در مورد ادامه نیمسال۹۸۲
دانشگاه روزبهان
به اطلاع دانشجویان و اساتید محترم می رساند؛
۱- به موجب اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور کاهش زنجیره شیوع ویروس کرونا، فعالیت های حضوری دانشگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
۲- بر اساس بخشنامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزاری کلاسهای درسی دانشجویان با استفاده از سیستم آموزش الکترونیکی ( مجازی ) Roudemy برای همه مقاطع تحصیلی برگزار می شود که جزئیات آن در اطلاعیه های بعدی(در وبسایت و صفحه اینستاگرام روزبهان )‌ اعلام میگرد
۳- وضعیت و نحوه حضور کارکنان و اساتید:
۳-۱- کلیه کارکنان در دانشگاه حضور خواهند داشت.
۳-۲- حضور اساتید: به منظور پاسخگویی بهتر به دانشجویان و برگزاری مناسب کلاس های آنلاین اساتید، با توجه به محتواهای ارسالی و همچنین روند کلاس های برگزار شده حسب ضرورت و بنا بر تشخیص معاونت آموزش اساتید محترم با رعایت کلیه نکات مربوط به حفظ سلامت در دانشگاه حاضر خواهند شد.
۴- کلیه فعالیت های اداری، آموزش، دانشجویی و پژوهشی ...دانشجویان و اساتید از طریق دورکاری (TeleWorking) با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات (IT) شامل: ایمیل، تلفن، roudemy، پرتالهایی که در وبسایت دانشگاه یا آدرسهای ip متصل به سرورها...که به اطلاع شما رسیده یا خواهد رسید انجام میشود. بنابراین فعالیتی از دانشگاه تعطیل نخواهد شد.
۵- نحوه و زمان برگزاری دروس عملی ( آزمایشگاهی و کارگاهی ) متعاقبا به اطلاع میرسد.
۶- دفاع از پایان نامه، پروپوزال ، معرفی به استاد فارغ التحصیلی... اقدام و نحوه اجرای ان اعلام میشود.
۷- هرگونه تغییر در روند فعالیت دانشگاه در روزهای بعد اطلاع رسانی خواهد شد.
۸- دانشجویان محترم در‌صورت هر گونه سوالی به کارشناس مربوطه ایمیل ارسال نمایند. در ایمیل ۵ مشخصه ۱- شماره دانشجویی ۲- نام و نام خانوادگی ۳- مقطع ۴- رشته گرایش ۵- شماره موبایل را بنویسید.
با ارزوی سلامتی برای شما عزیزان – روابط عمومی دانشگاه روزبهان

فیلتر

از تا