منو

اطلاعیه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 1400-1399

به نام خدا

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند، ضمن آرزوی موفقیت در امتحانات پیش رو، نیمسال دوم سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ ، رعایت نکات زیر ضروری می باشد:
1-تاریخ و ساعت دقیق امتحانات در پرتال آموزشی سما به نشانی  http://78.38.80.243/SamaWeb/Login.aspx و از قسمت تائیدیه انتخاب واحد قابل دریافت می باشد.
2-کلیه دانشجویان موظفند دروس مندرج درتاییدیه انتخاب واحد خود را با دروس تعریف شده در پرتال آموزش الکترونیکی (Roudemy) خود مطابقت دهند و در صورت عدم تطابق به کارشناس رشته خود اطلاع دهند.
3-امتحانات راس ساعت مقرر مندرج در پورتال دانشجویی و طبق تاییدیه انتخاب واحد و سیستم آموزش الکترونیکی(Roudemy)  و در بخش آزمون سامانه با حضور برخط (Online) دانشجو برگزار خواهد شد.
4-دانشجویان عزیز دقت نمایید در صورت داشتن مانده بدهی شهریه نیمسال، امکان ورود به پرتال آموزش الکترونیکی (Roudemy) و شرکت در آزمونهای آنلاین را نخواهید داشت. بنابراین حساب کاربری شما در پرتال آموزش الکترونیکی (Roudemy) به علت بدهی غیرفعال میشود. لطفا نسبت به تسویه حساب مالی خود تا روز دوشنبه مورخ ١٤٠٠/٠٣/١٠ اقدام نمایید.
حساب کاربری این دسته از دانشجویان ٤٨ ساعت پس از پرداخت و تسویه مالی فعال می شود.
تذکر بسیار مهم :
در صورتیکه پیش از تاریخ ذکر شده نسبت به دریافت تاییدیه تحصیلی خود اقدام کرده اید، به دلیل تغییر تاریخ و ساعت امتحانات با مراجعه مجدد به پرتال آموزشی نسبت  تاییدیه امتحانات جدید مطابق با آخرین تغییرات به وجود آمده اقدام فرمایید.

کد پیام:١-١٤٠٠/٠٣/٠٨

باتشکر
واحد آموزش و تحصیلات تکمیلی